Hakkımda

1 Ocak 1988 tarihinde Ankara da doğdum. Ankara Yenimahalle ikamet etmekteyim.

Eğitimim;

İlkokulu Yakacık İsmet Kurtuluş İlköğretim Okulunda tamamladım. Liseye 2002 yılında Yenimahalle Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümünde devam ettim, 2005 yılında mezun oldum. Yüksek Öğretimimi 2008 yılında KKTC Lefkoşa Yakındoğu Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünde sürdürdüm. 2010 yılında  Edirne Trakya Üniversitesine yatay geçiş yaptım. 2012 yılında başarıyla öğrenim hayatımı burada tamamladım.

İş Hayatım;

İş hayatıma 2012 yılında Asya Reklam Promosyon firmasında grafiker olarak başladım. 2013  yılında Anıt Eğitim Kurumlarında Grafik Tasarım Öğretmenliği yaptım. 2014 Ağustos tarihinden itibaren Erkan Makina (Donanma Şirketler Grubu) bünyesinde grafiker olarak devam ettirdim.

Şubat 2016 tarihi itibariyle Hürriyet Gazetesi Ankara Lokasyonu Reklam Servisi Bölümü Sayfa Planlama Ekibinde Sayfa Operatörü ve Grafiker olarak görev yapmaktayım.

Ayrıca 2012 yılından itibaren Freelancer olarak  Web ve Grafik Tasarımcısı ile 3 Boyutlu Mimari Görselleştirme Uzmanı olarakta görev yapmaktayım.

Sertifikalarım;

İki Teknik Bilişim eğitim kursundan Mart 2018 tarihinde 3DS Max Görselleştirme Sertifikası, Kocaeli Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) bölümünden Ağustos 2018 tarihinde Kodlama ve Robotik Eğitmenliği Sertifikası ve ODTÜ Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) ile Bilgeis.net’ten Ağustos 2018 tarihinde Robotik Programlama Sertifikasını aldım.